Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:24:00
zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:24:00
Numer: |
108917
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria AU, numeracja 3604000 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
rzadkie w tak pięknym stanie zachowania |
Literatura: |
Lucow 1268 (R3), Miłczak'12 137b |
Aukcja
Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 227
— Oferty —
29-09-2014 21:47:22 przez: 009065
1) 1 300 zł
26-09-2014 19:28:20 przez: 009068
2) 1 250 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |