Polska, 50 złotych, 15.05.1946
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:21:30
zakończona
Polska, 50 złotych, 15.05.1946
Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:21:30
Numer: |
108915
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 15.05.1946, seria A, numeracja 8565121 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
pięknie zachowane |
Literatura: |
Lucow 1197 (R3), Miłczak'12 128a |
Aukcja
Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 190
— Oferty —
02-10-2014 21:21:24 przez: 009056
1) 340 zł
02-10-2014 20:14:49 przez: 009320
2) 330 zł
24-09-2014 23:05:08 przez: 009128
3) 320 zł
22-09-2014 21:11:24 przez: 009053
4) 240 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |