Polska, 2 złote, 15.05.1946
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:20:30
zakończona
Polska, 2 złote, 15.05.1946
Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:20:30
Numer: |
84954
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 15.05.1946, bez oznaczenia numeracji i serii, druk zielony |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
ugięcie na lewym marginesie |
Literatura: |
Lucow 1177 (R0), Miłczak'12 124a |
Aukcja
Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 126
— Oferty —
29-09-2014 11:08:20 przez: 009220
1) 24 zł
23-09-2014 09:03:33 przez: 009070
2) 22 zł
22-09-2014 22:06:28 przez: 009059
3) 18 zł
22-09-2014 20:27:16 przez: 009036
4) 16 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |