Polska, 5 złotych, 01.08.1941
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:19:00
zakończona
Polska, 5 złotych, 01.08.1941
Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:19:00
Numer: |
84951
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 5 złotych, 01.08.1941, seria AC, numeracja 6540847 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 813 (R0), Miłczak'12 101a, Ros. 581 |
Aukcja
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127
— Oferty —
02-10-2014 20:40:46 przez: 009290
1) 36 zł
25-09-2014 18:45:49 przez: 009170
2) 34 zł
23-09-2014 17:02:54 przez: 009078
3) 32 zł
22-09-2014 22:03:47 przez: 009059
4) 30 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |