Polska, 2 złote, 01.08.1941
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:18:30
zakończona
Polska, 2 złote, 01.08.1941
Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:18:30
Numer: |
84950
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 2 złote, 01.08.1941, seria AD, numeracja 4015732 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 810 (R0), Miłczak'12 100, Ros. 580 |
Aukcja
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 185
— Oferty —
29-09-2014 18:06:55 przez: 009177
1) 85 zł
28-09-2014 20:04:39 przez: 009211
2) 80 zł
23-09-2014 00:58:37 przez: 009065
3) 50 zł
24-09-2014 16:06:05 przez: 009103
4) 28 zł
22-09-2014 22:02:32 przez: 009059
5) 24 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |