Polska, 500 złotych, 1.03.1940
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:18:00
zakończona
Polska, 500 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:18:00
Numer: |
108912
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 500 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 3390290 |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
malutkie ugięcie w pionie, ale piękne |
Literatura: |
Lucow 801 (R2), Miłczak'12 98a, Ros. 578 |
Aukcja
Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 172
— Oferty —
23-09-2014 16:55:36 przez: 009058
1) 180 zł
28-09-2014 19:51:19 przez: 009059
2) 175 zł
26-09-2014 14:10:43 przez: 009201
3) 135 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |