Polska, 10 złotych, 01.03.1940
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:17:00
zakończona
Polska, 10 złotych, 01.03.1940
Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:17:00
Numer: |
84949
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 10 złotych, 01.03.1940, seria J, numeracja 0090675 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 777 (R0), Miłczak'12 94a, Ros. 574.a |
Aukcja
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 128
— Oferty —
02-10-2014 20:44:45 przez: 009290
1) 38 zł
02-10-2014 20:41:53 przez: 009205
2) 36 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |