Polska, 5 złotych, 1.03.1940
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:16:30
zakończona
Polska, 5 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:16:30
Numer: |
108694
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945, 5 złotych, 1.03.1940, seria B, numeracja 5111647 |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
kilka drobnych ugięć, ale bardzo ładne |
Literatura: |
Lucow 773 (R3), Miłczak 93, Ros. 573 |
Aukcja
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 218
— Oferty —
02-10-2014 01:48:21 przez: 009206
1) 410 zł
01-10-2014 20:04:13 przez: 009201
2) 400 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |