Polska, 20 złotych, 20.06.1931
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:13:00
zakończona
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:13:00
Numer: |
108690
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 20 złotych, 20.06.1931, seria DK, numeracja 6095877 |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
zgięty w pionie |
Literatura: |
Lucow 666 (R0), Miłczak'12 72c |
Aukcja
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 223
— Oferty —
02-10-2014 14:05:49 przez: 009294
1) 70 zł
02-10-2014 14:32:20 przez: 009103
2) 65 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |