Polska, 10 złotych, 28.02.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:07:00
zakończona
Polska, 10 złotych, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:07:00
Numer: |
108682
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 10 złotych, 28.02.1919, po obu stronach ukośny czerwony nadruk "WZÓR" oraz "Bez wartości", seria 4.A, numeracja 097925 (dodatkowa num. 2825), dwukrotna perforacja |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
zmarszczenia i dziury, rzadkie |
Literatura: |
Lucow 573a (R6), Miłczak'05 - patrz 50, Miłczak'12 50Wb |
Aukcja
Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 369
— Oferty —
02-10-2014 21:04:34 przez: 009322
1) 1 700 zł
02-10-2014 15:58:25 przez: 009217
2) 1 650 zł
26-09-2014 14:07:03 przez: 009041
3) 1 600 zł
02-10-2014 09:11:23 przez: 009051
4) 1 450 zł
24-09-2014 23:08:34 przez: 009128
5) 1 350 zł
26-09-2014 11:56:11 przez: 009198
6) 1 350 zł
23-09-2014 16:19:56 przez: 009077
7) 1 250 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |