Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:01:30
zakończona
Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:01:30
Numer: |
108673
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 grosz, 28.04.1924, nadruk na prawej części banknotu 500.000 mkp, seria CY, numeracja 151702❉ |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
wyśmienity |
Literatura: |
Lucow 694 (R1), Miłczak'12 42bP |
Aukcja
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 222
— Oferty —
02-10-2014 18:09:28 przez: 009099
1) 185 zł
28-09-2014 20:02:07 przez: 009059
2) 180 zł
01-10-2014 17:17:11 przez: 009198
3) 180 zł
23-09-2014 00:50:25 przez: 009065
4) 170 zł
26-09-2014 14:06:24 przez: 009201
5) 150 zł
24-09-2014 22:54:40 przez: 009128
6) 140 zł
24-09-2014 20:14:38 przez: 009068
7) 125 zł
23-09-2014 16:59:37 przez: 009078
8) 105 zł
22-09-2014 21:10:23 przez: 009053
9) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |