Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:01:00
zakończona
Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:01:00
Numer: |
108672
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 grosz, 28.04.1924, nadruk na lewej części banknotu 500.000 mkp, seria BB, numeracja 014480❉ |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękny |
Literatura: |
Lucow 693 (R1), Miłczak'12 42aL |
Aukcja
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 195
— Oferty —
28-09-2014 20:03:15 przez: 009059
1) 165 zł
02-10-2014 18:37:15 przez: 009057
2) 160 zł
01-10-2014 20:00:56 przez: 009201
3) 150 zł
24-09-2014 22:54:20 przez: 009128
4) 110 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |