Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:53:00
zakończona
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:53:00
Numer: |
108739
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 500 marek polskich, 23.08.1919, II serja B, numeracja 633,309 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 394 (R1), Miłczak'12 28b |
Aukcja
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 139
— Oferty —
02-10-2014 18:48:14 przez: 009198
1) 95 zł
02-10-2014 19:26:29 przez: 009051
2) 90 zł
02-10-2014 14:27:04 przez: 009103
3) 70 zł
24-09-2014 22:50:26 przez: 009128
4) 55 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |