Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:52:00
zakończona
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:52:00
Numer: |
84938
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 100 marek polskich, 23.08.1919, seria IH-W, numeracja 665019 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
pięknie zachowane |
Literatura: |
Lucow 388 (R0), Miłczak'12 27c |
Aukcja
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 130
— Oferty —
23-09-2014 00:44:54 przez: 009065
1) 44 zł
02-10-2014 19:25:38 przez: 009051
2) 42 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |