Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:50:00
zakończona
Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:50:00
Numer: |
108663
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 1 marka polska, 17.05.1919, seria IBM, numeracja 220976 |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
drobne ugięcia, bardzo ładna |
Literatura: |
Lucow 325 (R0), Miłczak'12 19b |
Aukcja
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 133
— Oferty —
02-10-2014 20:49:56 przez: 009055
1) 55 zł
29-09-2014 10:46:50 przez: 009219
2) 50 zł
23-09-2014 16:56:49 przez: 009078
3) 48 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |