Polska, 25 złotych, 8.06.1794
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:47:30
zakończona
Polska, 25 złotych, 8.06.1794
Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:47:30
Numer: |
108744
|
Opis: |
Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 25 złotych, 8.06.1794, seria A, numeracja 8051 |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Lucow 24 (R1), Miłczak'12 A3 |
Aukcja
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 167
— Oferty —
02-10-2014 20:45:16 przez: 009092
1) 520 zł
02-10-2014 20:31:39 przez: 009300
2) 500 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |