Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 02-10-2014 20:45:30
97176
Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria GB, numeracja 6596581, bez ramki wokół ośmiokąta z nominałem |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | parokrotnie złamane, po fachowej konserwacji, ładna prezencja |
Literatura: | Lucow 1296c (R3), Miłczak 139e |
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 165