Polska, 10 złotych, 20.07.1929
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:38:30
zakończona
Polska, 10 złotych, 20.07.1929
Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:38:30
Numer: |
97162
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1929, seria EW, numeracja 8805811 |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
parokrotnie złamane |
Literatura: |
Lucow 648 (R0), Miłczak 68 |
Aukcja
Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 143
— Oferty —
02-10-2014 17:55:38 przez: 009201
1) 18 zł
01-10-2014 22:11:58 przez: 009282
2) 16 zł
26-09-2014 16:48:36 przez: 009196
3) 10 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |