Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:36:30
zakończona
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:36:30
Numer: |
97158
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1.000 marek polskich, 23.08.1919, seria I-AV, numeracja 312405 |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko złamane w pionie, ale piękna prezencja |
Literatura: |
Lucow 404 (R1), Miłczak 29b |
Aukcja
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 26 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 137
— Oferty —
01-10-2014 19:52:23 przez: 009201
1) 32 zł
29-09-2014 10:54:12 przez: 009220
2) 30 zł
25-09-2014 20:57:40 przez: 009052
3) 26 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |