Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Zakończenie: 02-10-2014 20:36:00
97157
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 100 marek polskich, 23.08.1919, seria IH-N, numeracja 312529 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | lekko przegięte w pionie, małe zagniecenia, po delikatnej konserwacji, ale piękne |
Literatura: | Lucow 388 (R0), Miłczak 27c |
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 143