Polska, 20 marek polskich, 23.08.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:35:00
zakończona
Polska, 20 marek polskich, 23.08.1919
Cena wylicytowana: 10 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:35:00
Numer: |
97155
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 20 marek polskich, 23.08.1919, seria II-FF, numeracja 531312 |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
przegięcie w pionie |
Literatura: |
Lucow 379 (R0), Miłczak 26b |
Aukcja
Cena końcowa: 10 zł
Cena wywoławcza: 8 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 176
— Oferty —
24-09-2014 14:57:11 przez: 009092
1) 10 zł
01-10-2014 22:10:23 przez: 009282
2) 10 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |