Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:32:30
zakończona
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:32:30
Numer: |
97150
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 marka polska, 23.08.1919, seria I-JZ, numeracja 288880 |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekkie złamanie w pionie |
Literatura: |
Lucow 363 (R0), Miłczak 23c |
Aukcja
Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 8 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 226
— Oferty —
26-09-2014 13:46:08 przez: 009201
1) 16 zł
01-10-2014 07:46:12 przez: 009092
2) 14 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |