dawny zabór rosyjski, 5, 10 rubli, 1, 5, 10 kopiejek, 1915, 1916
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:39:30
zakończona
dawny zabór rosyjski, 5, 10 rubli, 1, 5, 10 kopiejek, 1915, 1916
Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:39:30
Numer: |
107229
|
Opis: |
dawny zabór rosyjski - Częstochowa - Magistrat Miasta Częstochowy, 5, 10 rubli, 1, 5, 10 kopiejek, 1915, 1916 |
Stan zachowania: |
I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
razem 5 sztuk |
Literatura: |
Podczaski R-051 A.1.a, A.2.a, C.1.b, C.2.a, C.3.d |
Aukcja
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 540 zł
Ilość odsłon: 316
— Oferty —
02-10-2014 16:59:12 przez: 009101
1) 420 zł
02-10-2014 09:46:22 przez: 009191
2) 410 zł
01-10-2014 20:38:08 przez: 009277
3) 360 zł
25-09-2014 10:13:23 przez: 009141
4) 340 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |