Austria, lot austriackich notgeldów
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:46:30
zakończona
Austria, lot austriackich notgeldów
Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:46:30
Numer: |
103005
|
Opis: |
Austria, lot austriackich notgeldów, przykladowe miasta: Wachau(dolina), Waidhofen an der Ybbs, Zellhof, Steinakirchen, Voslau, Wilhering, |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
razem 72 sztuki |
Literatura: |
|
Aukcja
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 280
— Oferty —
02-10-2014 09:33:45 przez: 009191
1) 46 zł
30-09-2014 21:15:55 przez: 009199
2) 44 zł
27-09-2014 09:35:30 przez: 009207
3) 42 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |