Francja, odznaka pamiątkowa, XIX w.

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:36:20

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:36:20
394144
Opis: Francja, odznaka pamiątkowa, XIX w., Krzyż w kształcie krzyża św. Benedykta wkomponowany w okrąg, w kątach krzyża lilie, na ramionach L HEURE - EST A / DIEU, na okręgu LA - PAROLE - EST A LA - FRANCE, w górnej części wstęga, na której SPES - FIDES, w medalionie ukoronowana tarcza z herbem Francji, na łączniku nieczytelna punca
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro(?), emalia, 29.0 x 29.9 mm, 4.64 g, wykruszenie fragmenty emalii w medalionie

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 21