Niemcy, talar, 1783

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 22:12:20
Niemcy, talar, 1783

Niemcy, talar, 1783

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 22:12:20
394439
Opis: Niemcy - Hohenzollern-Hechingen - Józef Wilhelm (1750-1798), talar, 1783, Stuttgart
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.81 g, czyszczony awers, wady krążka, dość rzadki – niski nakład, patyna
Literatura: Bahrfeldt 30b, Davenport 2362

Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 47