Francja, liczman, XIII–XV w.

Rozpoczęcie: 13-05-2024 18:00
Zakończenie: 23-05-2024 21:53:40
Francja, liczman, XIII–XV w.

Francja, liczman, XIII–XV w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2024 21:53:40
394129
Opis: Francja, liczman, XIII–XV w., Aw: W sześciu podwójnych łukach tarcza herbowa z liliami i koroną, w zewnętrznych kątach małe krzyże, + AVE + MARIA + GRACIA + PEI, Rw: Krzyż liliowaty, wewnątrz lilia, :+: AV MARIA : GRAEIA : PLEI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz, 25.8 mm, 3.19 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 30