Polska, Centrum Wyszkolenia Piechoty – odznaka pamiątkowa

Rozpoczęcie: 29-04-2024 18:00
Zakończenie: 09-05-2024 22:48:40

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2024 22:48:40
393073
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Centrum Wyszkolenia Piechoty – odznaka pamiątkowa, Wieniec, w którym orzeł stojący na dwóch skrzyżowanych mieczach, niżej CWP, niżej 20, na stronie odwrotnej punca srebra oraz imiennik WW, odznaka trzyczęściowa, mocowan na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI / GRAWER / WARSZAWA / 149 MARSZAŁKOWSKA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 38.9 x 39.6 mm, 16.94 g (bez nakrętki)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 397

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 129