Polska, ort, 1756 EC

Rozpoczęcie: 22-04-2024 18:00
Zakończenie: 02-05-2024 21:53:20
Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2024 21:53:20
392152
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, szerokie popiersie króla z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z ośmioma kropkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Anuszczyk -, Kahnt 689 var. c, Kop. 2115

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 120