Polska, szeląg, 1577

Rozpoczęcie: 22-04-2024 18:00
Zakończenie: 02-05-2024 21:31:40
Polska, szeląg, 1577

Polska, szeląg, 1577

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2024 21:31:40
392097
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu (1577), szeląg, 1577, Gdańsk, głowa Chrystusa przerywa wewnętrzną obwódkę, krzyżyki na początku i końcu legendy awersu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki typ monety
Literatura: CNG 103, Kop. 7387 (R3), Parchimowicz Batory 2701, Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 61