Polska, Komendant Domu OPLG LOPP

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 22:43:20

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 22:43:20
391786
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Komendant Domu OPLG LOPP, Warszawa, Romb, w którym maska przeciwgazowa na tle chmur, niżej KOMENDANT DOMU, niżej bomba oraz OPLG LOPP, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. JAKUBOWSKI / WARSZAWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 25.0 x 22.6 mm, 5.65 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 33