Niemcy, medal na pamiątkę ślubu księcia Fryderyka III z Marią Elżbietą, 1630

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 22:42:40

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 22:42:40
391881
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein, medal na pamiątkę ślubu księcia Fryderyka III z Marią Elżbietą, 1630, niesygnowany medal autorstwa Sebastiana Dadlera, Aw: Para małżeńska ściskające sobie dłonie, nad dłońmi płonące serce, niżej ołtarz z tacą, DAS HERTZ IN LIEB ENTZVND DVRCH GOTT SEGEN GEWINT / DAS ES IHM SELBST ZVR EHR ZVNEHM VND WACHSE SEHR, Rw: W ozdobnym kartuszu tarcze herbowe pary małżeńskiej, pod tarczami 1630, DIE NESSEL VND DIE RAVTE WERDEN ALHIER VERTRAWTE / GOTT LAS HOLSTEIN VND SACHSEN ZVSAMEN WOHL AVFWACHSEN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 52.3 mm, 35.68 g, cyzelowane tło, urwane uszko, uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Maué 21, Więcek 62

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 78