Niderlandy, dukat, 1781
Zakończenie: 18-04-2024 21:11:00
Niderlandy, dukat, 1781
392664
Opis: | Niderlandy - Holandia, dukat, 1781, Holandia |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 3.45 g, lekko gięty, miejscowa patyna |
Literatura: | Delmonte 775, Fr. 250, Purmer Ho15 |
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 116