Zakończenie: 11-04-2024 20:00 ÷ 21:49
Francja, medal pamiątkowy, 1855
385463
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ.F., EUGÉNIE - IMP... | III |
65 zł szac. 50 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bizancjum, bilonowe trachy, (ok. 1204–1224)
381528
Aw: Nieczytelne przedstawienie, Rw: Postać władcy(?) na w... | IV/V |
— start 18 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Anna Szemiothowa - Numizmatyka starożytna, katalog wystawy stałej, Warszaw..
391201
Anna Szemiothowa - Numizmatyka starożytna, katalog wystaw... | II+ |
28 zł szac. 40 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 x szeląg gdański, po 1457
391067
| III/IV |
195 zł szac. 150 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ort, 1654 AT
391167
wariant z prostą tarczą herbową, inicjały AT (Andrzej Tym... | III |
430 zł szac. 500 zł 149 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Katalog aukcyjny jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Paszkiewicz – Podobna..
92363
Katalog aukcyjny jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Pasz... | I |
60 zł szac. 100 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Silesiorum Moneta
92358
Paszkiewicz Borys – Silesiorum Moneta, czyli mennictwo śl... | I |
300 zł szac. 250 zł 81 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-16..
392268
Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wil... | I |
900 zł szac. 800 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, Kra..
391216
Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od ... | I/I- |
42 zł szac. 70 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson – Sveriges Besittningsmynt - Coins of th..
391110
B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson – Sveriges Besittningsm... | I/I- |
210 zł szac. 250 zł 93 wyświetleń |
0 | zakończona |