Polska, Jan III Sobieski, 1915

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:41:40

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:41:40
391001
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Jan III Sobieski, 1915, Wiedeń, Popiersie Jana II w prawo, w wieńcu laurowym, po prawej sygnatura ST. LEWANDOWSKI, po bokach REX - POLON: / 1674 - 1969, IOANNES III SOBIESKI, Obrzeże: Punca BRONZE, projektował Stanisław Roman Lewandowski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 50.3 mm, 43.93 g, bardzo rzadki
Literatura: Strzałkowski 333 (RR)

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 55