Polska, Maria Baronowa Lenval – medal pamiątkowy, 1896 (?)

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:41:00

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:41:00
391836
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Maria Baronowa Lenval – medal pamiątkowy, 1896 (?), Popiersie w prawo, przy szyi litera Z pod koroną, po lewej sygnatura I. Czosnowski, MARYA BAR. LENVAL 1858 + 1896, projektował Izydor Czosnowski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 57.1 mm, 54.11 g, rzadki, patyna

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 37