Polska, 10 groszy, 1827 IB

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 21:59:40
Polska, 10 groszy, 1827 IB

Polska, 10 groszy, 1827 IB

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 21:59:40
391254
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1827 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco rzadszy rocznik, patyna
Literatura: Bitkin 1007, Plage 88

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 48