Niemcy, zestaw 2 x denar krzyżowy, X/XI w.

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 21:36:20

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 21:36:20
389523
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, zestaw 2 x denar krzyżowy, X/XI w., w skład zestawu wchodzą dwa denary krzyżowe
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, razem 2 sztuki
Literatura: CNP typ IV, V

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 27