Polska, Federacja Polskich Związków Obrońców Ojczyzny – odznaka pamiątkowa, od 1929

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:53:00

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:53:00
390324
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Federacja Polskich Związków Obrońców Ojczyzny – odznaka pamiątkowa, od 1929, Biała swastyka, w kątach której promienie, w otoku FEDERACJA - POL.ZW. - OBROŃCÓW - OJCZYZNY, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana K. J. SZURMAK / WARSZAWA / KRAKOWSKIE / PRZEDMIEŚCIE 57
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 41.1 x 40.6 mm, 29.40 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 63