Rosja, odznaka lekarza – miniatura, od 1897

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:52:20

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:52:20
390586
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), odznaka lekarza – miniatura, od 1897, Wieniec, w którym dwugłowy Orzeł rosyjski, pod nim kielich, z którego piją dwa węże, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik, odznaka wieloczęściowa, mocowana na słupek, na nakrętce punca srebra i imiennik
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 23.0 x 29.1 mm, 5.52 g (bez nakrętki), odgięty jeden liść trzymający węża
Literatura: Gribanow 1, Werlich/Andolenko 76

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 65