Watykan, medal pamiątkowy, 1922

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:40:20

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:40:20
390503
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), medal pamiątkowy, 1922, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura MISTRUZZI, PIVS • XI • PONT • MAX • FACTVS VIII • ID • FEBR • A • MCMXXII • PONTIFIC • A • I, Rw: Jezus przemawiający do apostołów, DOCETE• - OMNES• - GENTES, w odcinku AN • CCC • A • COND • S • CONS • / FIDEI • PROPAG •, projektował Aurelio Mistruzzi
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 43.8 mm, 33.38 g, patyna, pięknie zachowany

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 44