Francja, medal nagrodowy, 1903

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:38:20

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:38:20
390511
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, 1903, Aw: Głowa Marianny w lewo, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Kobieta stojąca w prawo, trzymająca dwa wieńce laurowe, przed nią mosiężnik wybijający ornament na amforze i kobieta z książką i piórem, wokół narzędzia, MINISTÈRE DU COMMERCE ET DE L’INDUSTRIE, w odcinku plakieta, na której COURS PUB. DU CONSERV. NAT. / DES ARTS ET METIERS • 1902 • 03 / L. CARIVENC / PRIX DE TREMONT, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.9 mm, 64.17 g

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 30