Francja, medal nagrodowy

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:38:00
Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:38:00
390509
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Postać kobiety, siedzącej na kamieniu i wyznaczającej szlak, w tle krajobraz orientalny i arktyczny, na dole sygnatura ALPHEE DUBOIS, Rw: Wieniec, na wieńcu plakieta, w której Mr. KESTNER, na plakiecie anioł trzymający plakietę z napisem TOURING-CLUB / DE FRANCE, w tle zabudowania, po prawej sygnatura HENRI DUBOIS, Obrzeże: Punca ARGENT, projektowali Alphee i Henri Dubois
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 50.7 mm, 65.04 g, rzadki

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 40