Francja, żeton, 1802

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:36:20
Francja, żeton, 1802

Francja, żeton, 1802

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:36:20
390516
Opis: Francja - XIX wiek, żeton, 1802, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE F., LOUIS XVIII ROI • - DE FRANCE., Rw: Minerwa, siedząca na nadbrzeżu, wyciągająca rękę z wieńcem laurowym w kierunku płynącego statku, po lewej sygnatura ANDRIEU F., CHAMBRE DE COMCE. D'AMIENS, w odcinku 3. NIVOSE AN. II. / 24. DÉCEMBRE 1802 •
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 31.9 x 31.7 mm, 13.13 g, rzadki

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 31