Francja, żeton pamiątkowy, wybity z okazji narodzin Napoleona Eugeniusza Bonapartego, 1856

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:35:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:35:40
390544
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), żeton pamiątkowy, wybity z okazji narodzin Napoleona Eugeniusza Bonapartego, 1856, Aw: Głowy cesarza i cesarzowej w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ, Rw: Głowa narodzonego dziecka w lewo, 14 JUIN 1856
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 15.8 mm, 1.96 g

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 22