Francja, żeton pamiątkowy, 1805

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:34:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:34:20
390547
Opis: Francja - Napoleon I, żeton pamiątkowy, 1805, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF, NAPOLEON - EMPEREUR, Rw: Cesarz trzymający orła legionowego, stojący na tarczy niesionej przez dwóch żołnierzy, po lewej księga, po prawej motyka, LE SENAT - ET LE PEUPLE, w odcinku D AN XIII J
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 1.46 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 26