Francja, żeton, 1803

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:33:40
Francja, żeton, 1803

Francja, żeton, 1803

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:33:40
390545
Opis: Francja - XIX wiek, żeton, 1803, Aw: Głowa w antycznym hełmie, w prawo, ARMÉ POUR LA PAIX, Rw: Żuraw w lewo, niżej 1803, po bokach gałązka oliwna i wiązka piorunów, na dole sygnatura DENON DIR. G. D. MUSEE C. D. ARTS., A BONAPARTE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 14.0 mm, 1.58 g, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 36