Francja, żeton, XVII/XVIII w.

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:26:40
Francja, żeton, XVII/XVIII w.

Francja, żeton, XVII/XVIII w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:26:40
390529
Opis: Francja, żeton, XVII/XVIII w., Aw: Popiersie w prawo, N • C • FABRI - DE PEIRESC •, Rw: Postument, na którym CONSEILLER / AU PARLEMENT / DE PROVENCE / M • 1637 •, przed postumentem półleżąca postać kobiety, wsparta na czaszce, trzymająca pióro, na dole sygnatura I • D • F •
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.4 mm, 8.04 g, na awersie atramentem zapisane 63

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 55