Francja, żeton, 1697

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:26:20
Francja, żeton, 1697

Francja, żeton, 1697

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:26:20
390521
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki (1643–1715), żeton, 1697, Aw: Portret konny Ludwika XIV, MAGNVS • BELLO - PACE • MAXIMVS, w odcinku INVICT • PRINC • / COSS • LVGD • / • 1697 •, Rw: Tarcza herbowa z klejnotem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.4 mm, 8.40 g, patyna, bardzo rzadki

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 44