Polska, żeton, 1662

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:22:40
Polska, żeton, 1662

Polska, żeton, 1662

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:22:40
390077
Opis: Polska - Gdańsk, żeton, 1662, Aw: Trzy skrzyżowane ryby, Rw: Punca z datą 1667
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 30.4 mm, 17.16 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 44